BİZ KİMİZ ?

Parma Turizm & Seyahat Acentası güvencesinde , Parma Car Rental olarak tüm Türkiye'ye başta İstanbul Atatürk Havalimanı olmak üzere diğer havalimanlarından da hizmet vermekteyiz.

Parma Car Rental sürekli yenilenen araç filosuyla kaliteli, güvenli ve dürüstlüğe dayalı hizmet anlayışını profesyonel kadrosuyla en uygun fiyata vermektedir. Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilere cevap verebilmektir. Hedefimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla en yüksek seviyede tutmaktır. Sizlere verdiğimiz bu hizmetten duyacağınız memnuniyetlerinizi çevrenizdekilerle paylaşmanız bizim en büyük temennimizdir. Cazip fiyatlarımız ve kaliteli servisimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Araçlarımızın tamamı FULL rent a car kaskolu olup, gerekli bakım ve temizlik ihtiyaçları düzenli olarak yapılmaktadır. Araçlarımız 0 - 3 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini maksimum olarak sağlayabilmek için personelimize düzenli olarak eğitimler verilmektedir. Amacımız, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin, bizleri kaliteli hizmetimiz ile hatırlamasını sağlamak ve her gün daha da kaliteli hizmet verebilmek için gelişmektir. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz hatlarımız güleryüzlü servisimizle istediğiniz noktada taleplerinizi karşılamayı beklemekteyiz.

MİSYONUMUZ

GÜÇLÜ HİZMET VE SERVİS AĞIMIZ

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını Türkiye genelinde karşılayan Rent a Car firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama şirketidir.

Süreç odaklı sistemimiz, önce insan anlayışımız, Kurumsal değerlerimiz, güçlü hizmet ve servis ağımız ile kaliteli araç kiralama hizmetleri sunarak müşterilerimizin kısa ve uzun dönem kiralık araç ihtiyaçlarını karşılamak, karşılıklı güven çerçevesinde müşteri odaklı yönetim ilkelerimiz ile doğru aracı doğru kişiye doğru zamanda sağlamaktır.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN

EKONOMİK VE VIP ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim araçlara ihtiyaç duyuyoruz.Parma Car Rental vizyonunu bu çerçevede geliştirmiştir.

Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. .

Uzman ve tecrubeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

MÜŞTERİLERİMİZİN BİZLER HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ

Parma Car Rental olarak müşterilerimizden aldığımız yorum ve görüşleri yayınlıyoruz. Siz de bize fikir, öneri ve görüşlerinizi yollayabilirsiniz.

 • blueman

  Bize verdiğiniz araçtan çok memnun kaldık, bundan sonraki İstanbul ziyaretlerimizde kesinlikle sizi tercih edeceğiz ve de tavsiye edeceğiz.

  Murat A. Denizli
 • bluewoman

  Güvenilir bir firma. Sorunsuz ve konforlu bir seyahat için teşekkürler.

  Gül D. Antalya
 • bluewoman

  Karadeniz turuna ailecek Trabzondan başlamıştık. Herşey çok güzeldi. Tercihimizde yanılmamışız.

  Sevgi K. İstanbul
Parma Seyahat

Araba Kiralamak Bizim İşimiz !

 • Ekonomik Kiralama Ekonomik oto kiralama fırsat kampanyalarımızı inceleyiniz, bütçenize uygun kaliteli araç kiralama hizmeti ancak bizimle mümkün.
 • Vip Kiralama Vip araç kiralama hizmeti verirken çok yönlü düşünüp bu hizmeti eksiksiz vermek gerekir.
 • Filo Kiralama Parma Car Rental güvencesiyle bireysel ve kurumsal 1, 2 veya 3 yıllık tüm araç ve filo kiralama işlemlerinizi kolayca online yapın.

Parma Car Rental olarak başta İstanbul Havalimanları olmak üzere tüm Türkiye'de oto kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Parma Seyahat


PARMA CAR RENTAL

EKONOMİK ARAÇLAR • VIP ARAÇLAR

Hâlâ revervasyon yaptırmadınız mı? ONLINE REZERVASYON »